Galéria


Ukážka leštenia :


Ulysse Nardin, kompletná generálna oprava. Čistenie, mazanie, nastavenie. 

Tešíme sa z našej dlhoročnej spolupráce so značkou Luminox na Slovensku. 


Iba v našom obchode si môžete naživo pozreť najväčšiu kolekciu a najnovšie modely hodiniek od Švajčiarskej značky LUMINOX. Tak isto je jedine u nás možnosť priamo kúpiť náhradné originálne remienky. Niektoré modely máme priamo na predajni za internetové ceny, poprípade stálym zákazníkom poskytujeme rôzne akcie s konečnou cenou ešte nižšou.  Spokojný zákazník je náš ciel.Profesionáli siahajú po značke - LUMINOX.

Všetky Luminox hodinky podliehajú takým výrobným procedúram, aké žiadna iná výroba hodiniek vo svete nevyžaduje. Luminox samoobnoviteľný iluminačný systém musí byť v úplne každom výrobku. Je to nákladné a časovo náročné, ale toto úsilie je to, čo robí Luminox náramkové hodinky špecifickými a odlišnými od ostatných vo svete.

Každé hodinky majú v sebe samoobnoviteľné plynové svetielka. Tieto sú inštalované do ručičiek, značiek času a v závislosti od modelu aj do objímky.

Luminox hodinky nepotrebujú žiadny externý zdroj na „dobitie“ svietivosti, ako potrebujú konvenčné svetielkujúce hodinky. Rovnako nepotrebujú zatlačiť tlačítko na podsvietenie. Armáda USA už dlho oceňuje výhody týchto mikro plynových svetielok a ich využitie je špecifikované v predpise MIL-W-6374F.


Potápačské hodinky
, ktoré preslávili Liminox a vytvorili tak základ pre úspešný produkt, ktorý dnes zaraďujú do svojej základnej výbavy tisícky profesionálov po celom svete.Model Deep Dive Automatic 1500 Series  (limitovaná edícia 1500 ks )

Materiál pouzdra Ocelové - PVD
Priemer púzdra 44 mm
Sklo Safírové antireflexné
Osvetlenie číselníka Luminox Light Technology
Pohon Automatický
Typ strojčeka ETA  2826 s väčším dátumom
Vodotestnost 500M/50ATM
Heliový ventilNOVÁ PREDAJŇA  BRATISLAVA  ..... OC Galéria   TESCO LAMAČ 

 
 
 

Servis-hodin.sk - Hodinár - Hodinárstvo Martin Dugovič - OC AVION Shopping park

Odošlite nám E-mail Mapa stránky Domov